رایا مارکتینگ
مشاور شما در دیجیتال مارکتینگ
021-47628500
 • تولید محتوا در زمینه خودرو و لوازم برای شرکت یدک اورجینال در انتظار تائید ویراستار می باشد ۱۴۰۳/۳/۲۸ ساعت ۱۳:۲۹:۲۶
 • تولید محتوا در زمینه ساختمانی و تاسیسات برای شرکت اختری اتمام شده می باشد ۱۴۰۳/۳/۲۸ ساعت ۱۳:۲۵:۴۰
 • در زمینه برای شرکت رایامارکتینگ در انتظار تائید ویراستار می باشد ۱۴۰۳/۳/۲۸ ساعت ۱۳:۲۵:۰۳
 • تولید محتوا در زمینه لوازم خانگی برای شرکت قسطی کلاب در حال نگارش می باشد ۱۴۰۳/۳/۲۸ ساعت ۱۳:۲۴:۲۳
 • تولید محتوا در زمینه خودرو و لوازم برای شرکت رینوتیک در انتظار تائید ویراستار می باشد ۱۴۰۳/۳/۲۸ ساعت ۱۳:۲۲:۵۱
 • تولید محتوا در زمینه خودرو برای شرکت آراد سیر در انتظار تائید ویراستار می باشد ۱۴۰۳/۳/۲۸ ساعت ۱۳:۲۰:۲۶
 • در زمینه دکوراسیون برای شرکت در انتظار بررسی می باشد ۱۴۰۳/۳/۲۸ ساعت ۱۳:۱۶:۰۲
 • تولید محتوا در زمینه صنایع شیمیایی برای شرکت شرکت شیمیایی اتمام شده می باشد ۱۴۰۳/۳/۲۸ ساعت ۱۳:۱۵:۰۳
 • تولید محتوا در زمینه بهداشتی، آرایشی و زیور الات برای شرکت نقره حامدی در حال نگارش می باشد ۱۴۰۳/۳/۲۸ ساعت ۱۳:۱۲:۵۷
 • تولید محتوا در زمینه ورزش و سرگرمی برای شرکت تهران جم در انتظار تائید ویراستار می باشد ۱۴۰۳/۳/۲۸ ساعت ۱۳:۰۹:۴۶

تحقیقات بازاریابی چیست؟ - خدمات تحقیقات بازاریابی

چطور آمار بازدید سایت را بالا ببریم؟ چطور کانال های بازاریابی جدید را مقایسه و بهینه کنیم؟ چطور درصد خرید مشتریان را افزایش دهیم؟ کی و کجا اطلاعات مرتبط با محصول یا خدماتمان را ارائه کنیم؟ و در نهایت چطور بازاریابی داده محور داشته باشیم؟

جواب همه ی سوالات بالا نیاز به تحقیقات بازار دارد، تا اطلاعات جمع آوری و تفسیر شوند. تحقیقات بازار امکان ارزیابی محصول یا خدمات جدید را در ارتباط با مصرف کنندگان فراهم میکند. به کمک اطلاعات جمع آوری شده مدیران در انتخاب استراتژی ها و تصمیم گیری ها دیدگاه وسیع تری خواهند داشت. همچنین جایگاه محصولات و یا خدمات شما در بازار به واکنش مخاطبان شما در کمپین های بازاریابی مرتبط است.

کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش تحقیقات بازاریابی خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چهار دقیقه مشاوره دریافت نمایید و به شما اعلام هزینه شود تا راحت تصمیم گیری بفرمایید.

چرا تحقیقات بازار نیاز است؟

 • اطلاعات مهم: میزان افزایش قابل توجه از دیتا موجب پدیدار شدن موقعیت های جدید می شود که میتواند به کسب و کار ها در تصمیم گیری ها و انتخاب راهکارها کمک کند.
 • مشتری مداری: تحقیقات بازاریابی کمک میکند تا نیاز مشتری مشخص شود. همانطور که بازاریابی با محوریت مشتری شکل می گیرد در نتیجه با افزایش شناخت مشتری میتوان در طراحی و ارائه خدمات تناسب بیشتری با تقاضای مشتری ایجاد کرد.
 • مزایای رقابتی: رقابت با کسب و کارهای مشابه و مقایسه عملکردهای شما در طی زمان نیاز به تحقیق و تحلیل مستمر دارد.
 • خاصیت پیش بینی: محصولات شما با شناخت نیاز مشتری به سمت بهتر شدن می روند. پیش بینی خواسته های مشتریان به مرور زمان و با ادامه دار بودن تحقیقات بازار شکل می گیرد.

خدمات تحقیقات بازاریابی پایه:

تحقیقات بازاریابی پایه ترکیبی از تحقیقات کیفی و کمی از ساختار و عملکرد کسب و کار شما در فضای اینترنت متناسب با نوع ارتباط مشتری ها و شما است. بررسی ساختار فنی سایت به شما کمک می کند بهتر به نقاط قوت و ضعف در عملکردهای دلخواه خود بپردازید. کانال های ورودی کسب و کار شما، موتور مشتری ساز شما هستند. ویژگی های خود را بشناسید تا رشد کنید. پیدا کردن موقعیت های ویژه در بازاریابی با شناخت درست رقیب ها کامل می شود.

رایا مارکتینگ بسته به نوع نیاز شما، خدمات تحقیقات بازاریابی پایه مناسب را به شما ارائه می دهد.

از تحقیقات بازاریابی برای پیدا کردن مشتری استفاده کنید:

تحقیقات بازاریابی ترکیبی از بررسی ترندهای بازار کسب و کار شما به همراه تحلیل رفتار مشتریان شما می باشد که در مشخص شدن مسیر جهت یافتن کاربران جدید استفاده می شود. شناخت درست موقعیت ها و محدودیت ها در هر کسب و کار اساس بهینه سازی بازاریابی است. ما تخصص خود را در بازاریابی آنلاین در اختیار شما میگذاریم.

کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش تحقیقات بازاریابی خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چهار دقیقه مشاوره دریافت نمایید و به شما اعلام هزینه شود تا راحت تصمیم گیری بفرمایید.

داستان سفر مشتری برای طراحی قیف فروش و بازاریابی:

آیا تابه حال در مورد ماجراجویی مشتری های خود از زمان آشنایی با کسب و کارتان تا پرداخت فکر کرده اید؟ سفر مشتری با قیف های فروش نقشه کشی می شود. همیشه سعی کنید تا قیف های فروش درجه یک طراحی کنید و تماشا کنید چگونه مشتری ها در مسیرهای طراحی شده رفتار می کنند. هدف شما حرکت دادن مرحله به مرحله مشتری ها تا زمانی است که آماده ی پرداخت شوند. نکته ی طلایی طراحی قیف فروش در پاسخ دادن به هدف مشتری (intent) است که استراتژی های طراحی و تحلیل قیف های فروش را در هر کسب و کاری متمایز و منحصر به فرد می کند.

قیف فروش چیست؟

مسیرهای ممکن برای کاربران که طی میشوند تا به یک عمل خاص مانند تماس یا پرداخت در سایت شما منجر شود قیف فروش نامیده می شوند. قطعا کاربران هرچه در هر مسیر جلو میروند تعدادشان کمتر می شود و این تصور یک قیف را در ذهن ایجاد میکند.

طراحی قیف فروش

شناخت و طراحی درست این قیف ها جهت به هدف رسیدن مشتری ها نقش اساسی دارد. رایا مارکتینگ با بررسی دقیق کانال های ورودی سایت شما و مسیرهای طراحی شده شما را در بررسی سفر مشتری همراهی می کنند.

بهینه سازی قیف های فروش با استفاده از داده های جمع آوری شده به حرکت بیشتر مشتریان و رسیدن به اهدافی مانند خرید یا تماس منجر می شود.

کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش تحقیقات بازاریابی خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چهار دقیقه مشاوره دریافت نمایید و به شما اعلام هزینه شود تا راحت تصمیم گیری بفرمایید.

خدمات پلتفرم گوگل مارکتینگ (بستر بازاریابی گوگل)

بازاریابی سریع تر و هوشمندانه تر! این شعار بستر بازاریابی گوگل است. پلتفرم یکپارچه ی تبلیغات و تجزیه و تحلیل برای بازاریابی موثرتر. شما با شناخت مشتریان خود میتوانید تجربه ی بهتری به آنان منتقل کنید و همچنین با نگاه بهتری کسب و کار خود را هدایت کنید. با استفاده از ابزار تبلیغات و تجزیه و تحلیل گوگل شما میتوانید بازاریابی موثرتری داشته باشید و برای گسترش کسب و کار خود از ابزاری مانند گوگل آنالیتیکس و یا گوگل اپتیمایز جهت تحلیل نتایج و بهینه سازی کمک بگیرید.

رایا مارکتینگ خدمات اختصاصی استفاده از ابزارهای گوگل مارکتینگ را در بخش تحقیقات بازار ارائه می دهد.

گوگل سرچ کنسول:

عملکرد سایت خود را در سرچ گوگل بالا ببرید. ابزار و گزارش های گوگل سرچ کنسول به شما کمک میکند تا ترافیک و عملکرد سایت خود را بررسی کنید، اشکلات را رفع کنید و در نتایج گوگل بدرخشید. با تحلیل نتایج سرچ و شناخت ویژگی های کوئری هایی که بازدیدکننده گان را به سایت شما آورده است می توانید محتوای سایت خود را بهینه کنید.

گوگل آنالیتیکس:

مشتری های خود را دقیق و درست بشناسید. داشتن اطلاعات کاربران مانند وسیله ی مورد استفاده، شهر و کشور، مسیر و اتفاقاتی که در سایت تجربه می کنند، بررسی نتایج کمپین های تبلیغاتی و دیگر اطلاعات میتواند به محاسبه و بهبود ROI کمک کند. فراموش نکنید جمع آوری دیتا را هرچه زودتر شروع کنید تا در آینده ی نزدیکتری شاهد درخشش نتایج باشید.

گوگل اپتیمایز:

وبسایت شما ویترین مغازه ی شماست. توجه بازدیدکننده های خود را بهتر از همیشه جلب کنید. با این ابزار تجربه های شخصی سازی شده از UI/UX مورد نظر خود را در وبسایت با انجام A/B تستینگ و بررسی نتایج در انالیتیکس بهینه کنید.

گوگل تگ منیجر:

ابزاری برای مدیریت تگ های اختصاصی سایت که شما را در شناخت اتفاقات مورد نظر در سایت کمک می کند. برای مثال هدف شما از برگزاری یک کمپین پر کردن یک فرم خاص توسط کاربر یا وارد شدن به صفحه ی خاصی از سایت می باشد و با اتصال گوگل تگ منیجر و گوگل انالیتیکس شما توانایی بررسی هر رخدادی را در سایت خود خواهید داشت.

کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش تحقیقات بازاریابی خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چهار دقیقه مشاوره دریافت نمایید و به شما اعلام هزینه شود تا راحت تصمیم گیری بفرمایید.

خدمات طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی

اهداف خود را در شروع یک کمپین تبلیغاتی مشخص کنید و در اجرای کمپین به دنبال بهینه سازی روش هایی باشید که شما را به موفقیت می رساند. استفاده از کانال های تبلیغاتی گوناگون مانند ایمیل مارکتینگ، تبلیغات اینستاگرام، تبلیغات سرچ گوگل، کمپین های بنری و همسان، پیامک های تبلیغاتی، تبلیغات یوتیوب و…. باید متناسب با گروه های مشتری و اهداف گوناگون طراحی و اجرا شود. استفاده از داده ها کمک میکند تا عملکرد و میزان موفقیت یک کمپین بررسی شود و با استفاده از نتایج نرخ رشد هر کمپین روند اصلاح و توسعه ی کانال های تبلیغاتی دارای استراتژی اختصاصی می شود.

رایا مارکتینگ در بخش تحقیقات بازار تمام این خدمات را با شیوه ای جدید برای شما عزیزان فراهم کرده است.

ریتنشن مارکتینگ و بازگشت مشتری با استفاده از قیف فروش

با استفاده از اطلاعات قیف فروش شما می توانید دسته بندی های مهمی از مشتریان خود انجام دهید و اقدامات اصلی برای بازگشت مشتریان خود را با تمرکز بر روی هدف هر گروه از مشتریان انجام دهید. فراموش نکنید افرادی که بخشی یا تمام یک قیف فروش شما را تجربه کرده باشند بسیار راحت تر از افراد جدید حاضر به خرید از شما هستند.

پس با دقت قیف های بازاریابی خود را برای جذب مخاطب طراحی کنید و قیف های فروش سایت را متناسب با هدف (intent) مخاطب بهینه سازی کنید و با جلب کردن توجه مخاطب در شبکه های اجتماعی، تبلیغات گوگلی، سئو، ایمیل مارکتینگ و دیگر روش ها به انجام ریتنشن مارکتینگ و حفظ مشتریان خود در مسیر بازدید تا خرید بپردازید.

کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش تحقیقات بازاریابی خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چهار دقیقه مشاوره دریافت نمایید و به شما اعلام هزینه شود تا راحت تصمیم گیری بفرمایید.

خدمات اکانت منیجر اختصاصی

اکانت منیجر اختصاصی بازاریابی و تحلیل فردی است که مسئولیت اداره ، اجرای کمپین های تبلیغاتی، بهینه سازی و ارائه ی نتایج کمپین های تبلیغاتی را دارد. شما می توانید با استفاده از اکانت منیجر اختصاصی در رایا مارکتینیگ همواره استراتژی های بازاریابی خود را به روز کرده و از عملکرد های گوناگون سایت خود مطلع باشید. همچنین شما می توانید متناسب با نیاز خود از سایر خدمات تحقیقات بازار رایامارکتینگ به آسانی استفاده کنید.

کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش تحقیقات بازاریابی خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چهار دقیقه مشاوره دریافت نمایید و به شما اعلام هزینه شود تا راحت تصمیم گیری بفرمایید.

اشتراک گذاری در:
×